NAŠE SLUŽBY

Společnost Kytulava spol. s r.o. nabízí nejen podlahové rošty a schodišťové stupně, ale i s tím související služby, které nejsou zákazníkům účtovány.

Kladečské plány podlahových roštů

Tvorba kladečských plánů je pro naši společnost standardní službou, kterou využívá stále větší počet našich zákazníků. Pro tvorbu kladečských plánů je nutná výkresová dokumentace ocelové konstrukce v elektronické podobě se zakreslenými hranicemi plochy, která má být zaroštována.

Poradenství k podlahovým roštům

Poradenství v oblasti podlahových roštů je nejvíce využíváno zákazníky, kteří mají požadavky na nestandardní podlahové rošty a schodišťové stupně. Jedná se zejména o výpočet zatížení na konkrétní rošty, dotazy z oblasti norem, bezpečnosti  nebo legislativy.

Antikorozní povrchová úprava

Naši pracovníci Vám pomohou a doporučí nejvhodnější povrchovou úpravu v závislosti na umístění roštů a případných atmosférických vlivech (průmyslové oblasti, agresivní prostředí, apod.).

Dodávky podlahových roštů

Dopravu zboží zajišťujeme dle požadavku zákazníka. V rámci ČR účtujeme cenu za dopravu dle ceníku přepravních společností. Doprava do zahraničí je účtována podle místa určení a ceníku přepravce.

Poptávky a nabídky k podlahovým roštům

Zhotovování cenových a termínových nabídek na základě poptávek podlahových roštů a schodišťových stupňů. Jedná se o službu, která je standardní a je pro zákazníky zdarma. Na základě těchto návrhů lze nabídnuté rošty objednat. Veškeré poptávky, které naše společnost od zákazníků obdrží, jsou okamžitě zpracovány a obratem zasílány cenové návrhy.

Přejít nahoru