Roštové kontejnery

Zavolejte nám +420 596 730 730

JE NEJVYŠŠÍ ČAS POŘÍDIT SI NÁŠ SKVĚLÝ KOMPOSTÉR.

Variabilní roštové kontejnery - záruka 7 let

Najdou využití jako kompostéry, krmidla, příkrmiště, krmelce, hrazení, ohrady, skladovací boxy a jiné. Kontejner lze libovolně přestavět nebo přemístit a tím je univerzální pro celou řadu využití. Minimální náklady na přepravu a skladovací prostory. 

Sestavení kontejneru je velmi snadné a rychlé. Bez obtíží to zvládnou jen dvě osoby, které nepotřebují žádné nářadí. Kontejner se skládá z jednotlivých polí, vzájemně spojených háky. Spodní háky je možno zatlačit do podloží a tím kontejner ukotvit. Rozpojením dvou polí kontejner rozevřete pro manipulaci s uloženým materiálem. Velikost a tvar kontejneru jsou dány množstvím spojených polí. V případě potřeby zvětšení nebo zmenšení kompostéru nebo krmidla stačí konstrukci rozpojit a vložit nebo odebrat potřebný počet polí. Díky své variabilnosti jsou vhodné i pro další účely, např. pro vytvoření hrazení, na krmelce či příkrmiště, 40 cm - vhodné jako příkrmiště pro nižší zvířata, 60 cm - zastane funkci krmelce pro vyšší zvěř i hrazení, 80 cm - pro ohradu i skladovací box, 100 cm - ideální kompostér, skladovací box i ohrada. Do krmelců spojených z 5ti či 6ti polí lze vkládat balíky sena na dokrmování zvířat nejen na pastvinách. Nedochází tak ke znehodnocování krmiva. Standardní šířka pole je 100 cm a výška je 40 cm, 60 cm, 80 cm nebo 100 cm.

Kontejnery jsou vyráběné z roštů z konstrukční oceli. Tento materiál se běžně používá v průmyslových provozech na podlahy a vyniká svou pevností. Díky povrchové úpravě žárovým pozinkováním je životnost takových výrobků běžně kolem 20 let a díky této povrchové úpravě nevyžadují žádnou další údržbu. Po skončení životnosti jsou zcela recyklovatelné. Jde tak současně o ekonomické i ekologické řešení

Díky příznivé pořizovací ceně a dlouhé životnosti se vyplatí i při nákupu většího množství. Roštové kontejnery jsou tak vhodné jak pro jednotlivce, např. na kompostér na zahradu, tak pro větší skupiny, např. chovatele koní, skotu, koz, ovcí nebo myslivce. 

Ať už hledáte ekonomicky výhodné řešení pro použití na kompostéry, skladovací boxy nebo krmidla použití roštových kontejnerů je z mnoha ohledů ideální. Snadná konstrukce, jednoduchá manipulace a variabilita, příznivá cena, dlouhá životnost (téměř je nelze poškodit)  a záruka 7 let jsou hlavními důvody, proč si kontejner pořídit.

 

Více na stránkách http://www.rostovekontejnery.cz 

nebo navštivte náš e-schop http://www.rostovekontejnery.cz/shop/

Ceník Vám zašleme na vyžádání.

KONTAKT

 • Kytulava s.r.o. Štramberská 515/45
  70300 Ostrava Vítkovice
 • IČO: 019 10 639
  KS v Ostravě oddíl C, vložka 56902
 • Email: info@kytulava.cz
 • Pevná linka: +420 596 730 730
  Mobilní tel.: +420 724 016 432

VÝDEJ ZBOŽÍ

 • Telefon: +420 725 360 144
 • Kytulava s.r.o. Betonářská 580/14
  712 00 Ostrava Muglinov
 • Výdej zboží probíhá v pracovní dny
  od 6:30 do 13:00 hod.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace